Hakkımda...

''Hayatının aşkı ile mi tanışmak istiyorsun? Aynaya bak.''
Byron Katie
'Mutsuzluğun ana nedeni hiçbir zaman durum değildir fakat o durumla ilgili sizin düşüncelerinizdir.''
Eckhart Tolle
1966 İstanbul doğumluyum. İTÜ Makina Tekstil Mühendisliği lisans ve İşletme Mühendisliği yüksek lisans eğitimleri aldım...

 

Uzun ve pek de kolay olmayan özel ve profesyonel hayat deneyimlerim ile geldiğim 40' lı yaşlarda, ‘’başka bir yolu olmalı,mutlu ve huzurlu bir hayat için bir çıkış yolu bulmalıyım’’  düşüncelerimle , içsel yolculuğum başladı.

 

2012 yılında profesyonel iş hayatımı sonlandırma kararımda etkili olan Transformal Nefes®(Transformational Breath ®) ile tanışıp, 2014 yılında Transformal Nefes® Eğitmeni oldum. 

 

Amerika’dan Assisi’ye Hindistan’a, oradan Sahra Çölü’ne uzanan kendimi bulma ( daha doğrusu kendimi bilme ) arayışım beni sayısız seminerlere

( EFT, Usui Reiki Master, Outlook, Aile Dizimi), sessiz inzivalara ve derinden etkilendiğim iki üstada taşıdı:

 

Birincisi “Şimdinin Gücü” kitabının yazarı, kendisi ile karşılıklı konuşma fırsatını bulduğum ECKHART TOLLE ve diğeri ise yarattığı yöntem (The Work- Çalışma) ile milyonların hayatını dönüştüren,  BYRON KATIE. 

 

2017 Şubat ayında ülkemizdeki az sayıdaki (uluslararası geçerliliği olan ) Sertifikalı The Work of Byron Katie® eğitmenlerinden birisi oldum. 

 

Halen, tüm kazanımlarımı ,farkındalıklarımı paylaştığım ,Transformal Nefes® ve The Work of Byron Katie® seans ve seminerleri düzenlemekteyim.